KWMN Forum Αρχική σελίδα KWMN Forum
Ασύρματο Μητροπολιτικό Δίκτυο Καρδίτσας
 
 Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 Συχνές Ερωτήσειςwww.kwmn.gr   ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ήρθα και εγώ...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    KWMN Forum Αρχική σελίδα -> Γενική συζήτηση για το KWMN
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
prokopis
bit για bit


Ένταξη: 22 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 22, 2006 10:51 am    Θέμα δημοσίευσης: ήρθα και εγώ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά σας και από μένα!

Σας πήρα χαμπάρι μόλις χτες!!!
Ντροπή μου, το ξέρω, θα επανορθώσω όμως....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
prokopis
bit για bit


Ένταξη: 22 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 22, 2006 11:03 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τώρα που ήρθα. τι κάνουμε?

με ενδιαφέρουν πολλά στην παρέα σας, από τεχνικά, από όλα!!!

έστειλα και email στους διαχειριστάδες του τόπου τούτου για τελεφωνική επικοινωνία, αλλά με μάλωσαν, με είπαν να γράψω εδώ. .. Sad Sad

ε, τι κάνω και γω, γράφω Smile Very Happy

μένω στην Γαμβέτα 1 (τετράγωνο Γαμβέτα-Μαρτίου-Εμμανουήλ-Διάκου)
έχω adsl στα 512, ασύρματο router (usr 9108), δύο υπολογιστήρες (ένα μουλαρομηχάνημα 24/7 και ένα φορητούλη)

δεν είμαι τα πρωινά ζγκαρδίτσα, δουλεύω στα Τυρί-Καλα και τα απογεύματα δεν υπάρχει και τοοοόσος χρόνος για chating στο irc...
Sad Sad . τα παιδιά θα με φάνε (i have 3 !!!)

το τελέφωνο είναι για μένα μάλλον καλύτερη επικοινωνία.
μια γειτονιά είμαστε ρε παιδιά, ε!! στη βεράντα αν βγώ και φωνάξω, κάποιος θα με ακούσει!!!

καλοί μου άνθρωποι, περιμένω οδηγίες!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Barbarian
Site Admin


Ένταξη: 28 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 589
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 22, 2006 4:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατ αρχήν καλώς ήρθες Προκόπη Very Happy

prokopis έγραψε:

έστειλα και email στους διαχειριστάδες του τόπου τούτου για τελεφωνική επικοινωνία, αλλά με μάλωσαν, με είπαν να γράψω εδώ. .. Sad Sad


Laughing Laughing Αυτό ήταν απ τα best off , στο forum είναι καλύτερα να γράφεις γιατί θα το δούνε περισσότεροι χρήστες και λογικά ( αν δεν τους έχει φάει η βαρεμάρα) θα πάρεις περισσότερες απαντήσεις .


prokopis έγραψε:

μένω στην Γαμβέτα 1 (τετράγωνο Γαμβέτα-Μαρτίου-Εμμανουήλ-Διάκου)


Κατά 99% "βλέπεις" το Access Point του CS , κατά πάσα πιθανότητα του wshark και μπορεί να βλέπεις και προς τον fligaros . Τι ύψος έχει η οικοδομή που βρίσκεσαι ;


prokopis έγραψε:

το τελέφωνο είναι για μένα μάλλον καλύτερη επικοινωνία.
μια γειτονιά είμαστε ρε παιδιά, ε!! στη βεράντα αν βγώ και φωνάξω, κάποιος θα με ακούσει!!!


θάνατος στον πΟΤΕ ... voip rullez Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


prokopis έγραψε:

καλοί μου άνθρωποι, περιμένω οδηγίες!!!


Οι ποιο βασική οδηγία Προκόπη είναι υπομονή ... υπομονή να κανονίσουμε να έρθουμε για ένα scan από την ταράτσα σου , να βεβαιωθούμε ότι όντως "πιάνεις" αυτά που σου είπα ποιο πάνω , και μετά βάζεις μπροστά για εξοπλισμό ..

Εξοπλισμός = κεραία , καρτούλα ή εξωτερική συσκευή ή ταρατσορούτερ + τα απαραίτητα καλώδια σύνδεσης ...

Το σημαντικό είναι να έχεις οπτική επαφή με τον κόμβο που θα συνδεθείς ... όλα τα άλλα τα φτιάχνουμε Very Happy
_________________
Beast Wireless WebPage
Node #1 - Beast και Node #10 - CS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
VoiCe
wireless


Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 120

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 22, 2006 4:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Welcome φίλε Προκόπη, εύχομαι και ασύρματος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
prokopis
bit για bit


Ένταξη: 22 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 22, 2006 6:40 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ, είμαι έτοιμος!!!

Απογεύματα από 3μιση και μετά, είμαι σπίτι. Προχωράμε!!!

(Η οικοδομή μου είναι πενταόροφη, εγώ ο φτωχούλης μένω στον πρώτο, αλλά μη μασάτε, καλώδια και τα λοιπά κατεβαίνουν και ανεβαίνουν On the fly...
NO PROBLEM!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Barbarian
Site Admin


Ένταξη: 28 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 589
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 22, 2006 8:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού είναι 5αόροφη η οικοδομή έχεις αρκετές ελπίδες πιστεύω . Μηχάνημα για scanάρισμα έχουμε επιτάξει το Laptop του Supersonic (και το PDA το δικό μου για ένα γενικό πλάνο ) και υπάρχει ένα ακόμα παλικάρι στη γειτονιά που περιμένει να πάμε να κάνουμε ένα scan (zouloumis δε σε ξεχάσαμε Very Happy ) .

Για την ώρα τώρα 8α δούμε πως θα το κάνουμε γιατί εγώ μέχρι 10 μμ + δουλεύω άρα μάλλον σε ΣΚ θα γίνει η δουλειά η αν "χώσουμε" το Supersonic με κανέναν άλλο εθελοντή κάποια καθημερινή .
_________________
Beast Wireless WebPage
Node #1 - Beast και Node #10 - CS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SuPerSoNiC
Συντονιστής


Ένταξη: 29 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 189
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 22, 2006 11:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ είμαι της άποψης για σαβατοκύριακο.Να αναμένεις τηλεφωνό μου την Παρασκευή το απόγευμα για να κανονίσουμε τις λεπτομέρειες.Zouloumis κάνε και συ ένα reply εδώ να επικοινωνίσουμε για να έρθουμε και από σένα.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Barbarian
Site Admin


Ένταξη: 28 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 589
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 23, 2006 12:03 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το τηλέφωνο του zouloumis το έχουμε άρα και χωρίς reply τον βρίσκουμε τον άνθρωπο Very Happy
_________________
Beast Wireless WebPage
Node #1 - Beast και Node #10 - CS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Giwrgos
leecher


Ένταξη: 16 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 23, 2006 1:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Kalwsorises Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kalwsorises Prokoph , Ante na megalwsei h asirmath parea tou KWMN Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SuPerSoNiC
Συντονιστής


Ένταξη: 29 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 189
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 23, 2006 3:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου διέφυγε ότι διαθέτουμε και το τηλέφωνο του zouloumis αγαπητέ Barbarian Rolling eyes
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
prokopis
bit για bit


Ένταξη: 22 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 23, 2006 4:23 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και του prokopis το τηλέφωνο διαθέτετε, έτσι????? Rolling eyes Rock ya Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Barbarian
Site Admin


Ένταξη: 28 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 589
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 23, 2006 4:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φυσικά , είσαι πλέον φακελωμένος Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
Beast Wireless WebPage
Node #1 - Beast και Node #10 - CS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
taxidiotis_ncl
leecher


Ένταξη: 14 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Home :P

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 22, 2006 9:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

na se kalosorisw aki egw me tin seira m filtate prokopi Smile)
350 kai simera einai polles?!!!!!
lele re :p xaxaxaxaxaxaxaxaxa
8a ta poume syntoma Laughing
_________________
Zikoooooooooooooo
Astadialia pia Ziko kai Ziko

tsipro_man
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Eddie
wifi 5.5 Mbit


Ένταξη: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 23, 2006 2:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έίναι ωραία να είσαι ασύρματος....

Συγκινήθηκα με την ευγένεια και την καλοσύνη των τέκνων ασυρμάτων παιδιών........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Barbarian
Site Admin


Ένταξη: 28 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 589
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 24, 2006 1:10 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

taxidiotis_ncl έγραψε:

350 kai simera einai polles?!!!!!


350 ?!?!

Ρε Μήτσο ... Ferrari είσαι ρε ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


@eddie , που χάθηκες εσύ ρε παιδί ; Ελπίζω να μην είναι σύνδρομο "u know what" Very Happy Twisted Evil
_________________
Beast Wireless WebPage
Node #1 - Beast και Node #10 - CS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    KWMN Forum Αρχική σελίδα -> Γενική συζήτηση για το KWMN Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
αρχειοθετημένο αντίγραφο του forum 05/2020 - web hosting is kindly provided by quadBIT IT Solutions