KWMN Forum Αρχική σελίδα KWMN Forum
Ασύρματο Μητροπολιτικό Δίκτυο Καρδίτσας
 
 Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 Συχνές Ερωτήσειςwww.kwmn.gr   ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Κανείς ζωντανός ;

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    KWMN Forum Αρχική σελίδα -> Γενική συζήτηση για το KWMN
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Barbarian
Site Admin


Ένταξη: 28 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 589
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 24, 2007 8:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Κανείς ζωντανός ; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδώ και λίγο καιρό βλέπω μια χαλαρότητα σε θέματα του δικτύου με αποτέλεσμα για τουλάχιστον ένα εξάμηνο να υπάρχει μια εκνευριστική στασιμότητα (με εξαίρεση 1-2 άτομα) ...

Η βασική ερώτηση έχει να κάνει με το αν ζεί κανείς άλλος εκτός του Βαγγέλη και η δευτερεύουσα έχει να κάνει με το τι θα κάνουμε από εδώ και εμπρός ...

Ορισμένες υπηρεσίες υπολειτουργούν και μερικές έχουν να ενημερωθούν πάρα πολύ καιρό με αποτέλεσμα να είναι "ότι να 'ναι" . Η ερώτηση αυτή τη φορά δεν είναι ρητορική και ειλικρινά σκέφτομαι να διακόψω ότι υπηρεσία τρέχω και στο beast αλλά και στο cs γιατί βαρέθηκα ... Όχι δεν βαρέθηκα το δίκτυο και ούτε θα το βαρεθώ , την κατάσταση βαρέθηκα και το "δε βαριέσαι" ...

Όσοι ενδιαφέρεστε για το δίκτυο δώστε το παρόν για να δούμε τι θα γίνει από εδώ και πέρα και από πλευράς υλοποίησης νέων συνδέσεων αλλά και από πλευράς υπηρεσιών .
_________________
Beast Wireless WebPage
Node #1 - Beast και Node #10 - CS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
booker
Site Admin


Ένταξη: 27 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 55

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 26, 2007 12:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Κανείς ζωντανός ; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελα μωρέ τώρα .... δε βαριέσαι που θα μπώ σε κόπο να ανοίξω το forum ... Twisted Evil
_________________


http://www.services.kwmn
http://www.e-library.kwmn
http://www.rapidshare.kwmn
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Roufianos
leecher


Ένταξη: 29 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 39
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 27, 2007 10:41 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ επειδή ακριβώς βαριέμαι , δηλώνω παρών για οτιδήποτε ιδέα έχετε. Το ΑΡ μου και οι υπηρεσίες μου στην διάθεση όλων.

ΥΓ: το "ονειροκούτι" το έχω στα χέρια μου , εντός ολίγων ημερών θα στηθεί και το service...
_________________
Όλοι είμαστε Roufianoi απλά μερικοί δεν έχουν το πρόβλημα να το παραδεχτούν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
SuPerSoNiC
Συντονιστής


Ένταξη: 29 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 189
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 27, 2007 9:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ονειροκούτι;
Υπηρεσίες;
Εσύ δεν έχεις καμιά ιδέα παιδί μου roufiane;
Αλλά είσαι μακρυά και πως να βοηθήσεις αγαπητέ...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Barbarian
Site Admin


Ένταξη: 28 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 589
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 28, 2007 3:40 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακριά ξε-μακριά το παρόν το έδωσε ... από τους "κοντά" μείναμε εμείς μόνο ζωντανοί στο forum ; Ωραία !!!
_________________
Beast Wireless WebPage
Node #1 - Beast και Node #10 - CS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
VoiCe
wireless


Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 120

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 06, 2007 8:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η λαική σοφία λέει πως ότι μένει στάσιμο πεθαίνει. Κάτι τέτοιο βέβαια δεν ξέρω αν ισχύει για ένα ασύρματο δίκτυο αφού δεν υπάγεται σε κάποιον ανταγωνιστικό τομέα αλλά μάλλον στην κατηγορία "χόμπυ" (αν κάνω λάθος διορθώστε με). Το θέμα της ανάπτυξης υπηρεσιών έχει ξανασυζητηθεί εκτενώς στο παρελθόν και νομίζω πως όλοι έχουμε βγάλει τα συμπεράσματα μας. Αυτο που αναγνωρίζω εγώ είναι ότι έχετε στήσει ένα σταθερό και αξιόπιστο δίκτυο που έχει ως αποτέλεσμα να μην παρουσιάζει βλάβες και προβλήματα λειτουργικότητας, γεγονός που είναι προς τιμήν σας και προς όφελος όλων. Προσωπικά δεν μεταφράζω την "απουσία" των μελών απο το φόρουμ και την ηρεμία του τελευταίου διαστήματος σε έλλειψη ενδιάφεροντος και "βαρεμάρα". Άλλωστε ζούμε στην Καρδίτσα και βρισκόμαστε αρκετά συχνά, πάντα προκύπτει κάποια κουβέντα περί kwmn. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι θα πρέπει να καταργήσουμε το φόρουμ αλλά το συγκεκριμένο θέμα των υπηρεσιών μπορεί να συζητηθει και κατ'ιδίαν χωρίς να χρειάζεται να "μετατρέπεται" το εν λόγω πόστ σε ψήφο εμπιστοσύνης προς το δίκτυο.
_________________

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Barbarian
Site Admin


Ένταξη: 28 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 589
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 07, 2007 12:12 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα έχουμε ξαναπεί ναι , αυτό που δεν έχεις καταλάβει (όχι μόνο εσύ φυσικά) είναι ότι χωρίς υπηρεσίες δεν υπάρχει δίκτυο ... Τι θα κάνεις ; Θα βλέπεις τα ping κ θα χαίρεσαι ; Wink
_________________
Beast Wireless WebPage
Node #1 - Beast και Node #10 - CS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    KWMN Forum Αρχική σελίδα -> Γενική συζήτηση για το KWMN Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
αρχειοθετημένο αντίγραφο του forum 05/2020 - web hosting is kindly provided by quadBIT IT Solutions